Kanał SMS

Wysyłaj generyczne lub wysoko spersonalizowane
wiadomości SMS do ściśle określonej grupy odbiorców

Dotrzyj do klienta z komunikatem. Natychmiast.

98% wiadomości SMS jest otwierane w przeciągu pierwszych 3 minut.
Wykorzystaj przyzwyczajenia klientów, dostarczając angażujące wiadomości, które uzupełnią pozostałe kanały marketingowe.

Kampanie SMS

Poszerz swój zasięg za pomocą kanału SMS

Buduj komunikację multikanałową, uzupełniając e-mail wysyłkami SMS. Wysyłaj wrażliwe czasowo wiadomości za pomocą wiadomości SMS do klientów, którzy są bardziej podatni na ten sposób komunikacji.

Kampanie SMS dla branży e-commerce
Zawansowana segmentacja

Komunikacja pod wybrane grupy użytkowników

Segmentuj subskrybentów, opierając się na danych demograficznych, historycznych transakcjach i działaniach, jakie użytkownik podjął po otrzymaniu Twoich wiadomości.

Skrócone linki

Więcej przestrzeni na Twój komunikat

Skracanie URL pozwala zaoszczędzić cenne znaki w Twojej wiadomości SMS. Skróć jakikolwiek link do długości nieprzekraczającej 11 znaków.

Integracja z bramką SMS

Integracja z dowolną bramką SMS

ExpertSender pozwala na integrację z dowolną bramką SMS, zarówno globalną i lokalną. Wykorzystaj już istniejące metody integracji i wysyłaj z bramki SMS, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom biznesowym.

Zamów spersonalizowane demo
ze specjalistą ExpertSender

Zgadzam się

Używamy cookies, aby zapisać informacje z danej sesji takie jak historia aktywności użytkownika na stronie. Ma to na celu zapewnienie lepszej obsługi przy kolejnej wizycie na stronie serwisu lub dostosowanie zawartości strony ExpertSender do wymagań różnych typów przeglądarek internetowych. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.