Finanse i bankowość

W bezpieczny sposób wykorzystaj dane o kliencie
i zwiększ wartość konwersji

Zwiększ życiową wartość klienta, dostarczając mu treści dostosowane do jego potrzeb finansowych.

ExpertSender pomoże Ci wykorzystać dane behawioralne i transakcyjne o kliencie, abyś mógł stworzyć spersonalizowane wiadomości, które kosmicznie podbiją konwersje.

On-Premise

Usługa po stronie klienta

W branży finansowej wymogi bezpieczeństwa często wymuszają, by dane były procesowane w obrębie własnej infrastruktury. Usługa on-premise to dedykowane rozwiązanie pozwalające korzystać z możliwości platformy ExpertSender podmiotom, które nie mogą działać w „chmurze”.

e-mail marketing na własnym serwerze
Porzucony formularz lub wniosek wiadomość e-mail
Porzucony formularz lub wniosek

Zwiększ liczbę wypełnionych formularzy

Porzucony formularz to niepowodzenie na ostatnim etapie akwizycji. Dzięki naszemu rozwiązaniu możesz przywrócić użytkownika do procesu wypełniania formularza.

Elastyczna konfiguracja

Dostosuj uprawnienia do potrzeb biznesowych

Zarządzaj różnymi jednostkami biznesowymi, zapewniając swoim pracownikom odrębne poziomy dostępu do danych. Korzystaj z systemu w jednym z ośmiu języków: polski, angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, hiszpański, chiński i portugalski.

Elastyczna konfiguracja dostępów
Dostarczalność wiadomości w branży finansowej
Wysoka dostarczalność

Klient najpierw musi otrzymać Twojego e-maila, żeby go otworzyć

Podstawą skutecznej kampanii e-mail marketingowej jest wysoka dostarczalność. ExpertSender zapewnia: dedykowane adresy IP, czteropoziomowe uwierzytelnianie wiadomości e-mail (DKIM, SPF, DMARC i protokoły TLS/SSL), automatyczne zarządzanie zwrotkami, zarządzenie skargami i wypisami z listy subskrybentów (opt-out), a także monitoring reputacji nadawcy, który pozwala maksymalizować szansę trafienia do skrzynki odbiorczej klienta.

Segmentacja

Dziel swoich użytkowników na grupy docelowe

Wykorzystaj dane demograficzne, behawioralne oraz historyczne, by budować komunikację opartą o dedykowane segmenty użytkowników.

Segmentacja dla branży e-commerce
Lead scoring w e-mail marketingu
Lead Scoring

Zwiększ efektywność działań, kategoryzując swoich użytkowników

Oceniaj aktualne i historyczne dane Twojego klienta. Zwiększ prawdopodobieństwo konwersji, wysyłając oferty odpowiednim osobom w odpowiednim czasie.

Wiadomości transakcyjne

Klienci czekają na wiadomości transakcyjne

Ten typ wiadomości jest częścią procesu transakcyjnego. Dzięki wiadomościom transakcyjnym, Twoje procesy serwisowe i sprzedażowe będą w 100% transparentne.

Wiadomości transakcyjne dla biur podróży
Marketing Automation dla branży e-commerce
Marketing Automation

Nielimitowane scenariusze

Stwórz automatyczne scenariusze przy udziale SMS oraz e‑mail, reagujące na działania użytkownika w Twoim procesie biznesowym. Automatyzuj działania w procesach akwizycji, aktywizacji, retencji i monetyzacji.

Spersonalizowane kampanie e-mail

Komunikacja 1-to-1

Każdy z klientów jest opisany indywidualnym zbiorem cech. Zaawansowana personalizacja pozwala wykorzystać te cechy by budować dedykowaną komunikację, odnoszącą się do realnych potrzeb i kontekstu klienta, na dowolnym etapie cyklu życia w produkcie.

Spersonalizowane kampanie e-mail dla branży podróżniczej
Spersonalizowane kampanie SMS

Wiadomości tekstowe jako wsparcie e‑mail marketingu

Zagwarantuj swoim klientom spersonalizowane doświadczenie zainspirowane ich wcześniejszym zachowaniem. Każdy klient ma inne potrzeby i preferencje. Wysyłaj SMS-y klientom, którzy są bardziej podatni na ten kanał komunikacji.

Rekomendacje produktów wysyłane e‑mailem i SMS‑em

Zwiększ średnią wartość zamówienia, polecając produkty, które Twój klient zamówi

Zaangażuj swoich klientów, polecając im produkty finansowe, które odpowiadają ich celom. Nasz silnik rekomendacji pomoże zmaksymalizować przychody ze sprzedaży wiązanej (cross‑sellingu i up‑sellingu).

Rekomendacje produktów wysyłane e‑mailem i SMS‑em
Raport z kampanii e-mail marketingowej
Raport z kampanii

Dostęp do szerokiego zakresu danych to podstawa wysokiej konwersji

Wykorzystaj nasze narzędzie analityczne i zrozum potrzeby swojego klienta. Wprowadź strategie oparte na danych, które pomogą Ci poprawić wydajność kampanii marketingowej i zwiększyć wartość klienta.

Zamów spersonalizowane demo
ze specjalistą ExpertSender