Motoryzacja

Zbuduj z klientem relację,
która przetrwa lata

Klienci pozostaną lojalni Twojej marce, jeżeli zapewnisz im znakomitą obsługę klienta.

Użyj zautomatyzowanych wiadomości, aby podtrzymywać wartościową komunikację z klientem, gdy ten będzie dojrzewał do podjęcia decyzji o kupnie samochodu.

Porzucony formularz lub wniosek

Przyciągnij klientów z powrotem do swojej strony i umów więcej jazd testowych

Częściowo wypełniony lub porzucony formularz lub wniosek oznacza, że mniej ludzi skorzysta z jazd testowych. Pozwól swoim klientom dokończyć proces i przypomnij im, że mogą kontynuować wypełnianie formularza w każdej chwili.

Porzucony formularz lub wniosek wiadomość e-mail
Segmentacja w branży e-commerce
Segmentacja

Niektórzy klienci przyniosą Tobie większe zyski

Wykorzystaj dane demograficzne i behawioralne, aby upewnić się, że Twoi klienci otrzymają oferty odpowiadające ich aktualnym i przyszłym potrzebom motoryzacyjnym.

Lead Scoring

Zakup samochodu to ważna decyzja. Zwiększ wydajność swojej kampanii za pomocą lead scoringu

Zidentyfikuj jakim samochodem, Twój klient może być zainteresowany, a także, czy jest gotowy na rezerwację jazdy próbnej lub czy jest już gotowy na dokonanie zakupu. Wysyłaj klientom wiadomości zgodne z etapem cyklu zakupowego, na jakim aktualnie się znajdują.

Lead scoring w e-mail marketingu
Marketing Automation dla branży e-commerce
Marketing Automation

Automatyzacja dla branży samochodowej

Klienci pozostają lojalni, gdy jesteś przygotowany na realizację ich indywidualnych potrzeb. Zautomatyzuj komunikację w trakcie całego cyklu zakupowego w dowolnym aspekcie: akwizycja, sprzedaż, obsługa.

Spersonalizowane kampanie e-mail

Wykorzystaj siłę personalizacji

Każdy z Twoich klientów ma inne potrzeby. Niektórzy będą szukać samochodu rodzinnego, inni samochodu na długie podróże lub do celów biznesowych. Wysyłaj spersonalizowane kampanie e-mail, które będą odpowiadały potrzebom indywidualnych klientów.

Spersonalizowane kampanie e-mail dla branży podróżniczej
Spersonalizowane kampanie SMS

Komunikacja SMS jako uzupełnienie wiadomości e‑mail

Zagwarantuj swoim klientom spersonalizowane doświadczenie zainspirowane ich wcześniejszym zachowaniem. Każdy klient ma inne potrzeby i preferencje. Wysyłaj SMS-y klientom, którzy są bardziej podatni na ten kanał komunikacji.

Rekomendacje produktów wysyłane e‑mailem i SMS‑em

Polecaj produkty, które Twój klient pokocha

Zaangażuj swoich klientów, polecając im produkty, które mogą ich zainteresować. Pomożemy Ci znaleźć najbardziej efektywną strategię do zmaksymalizowania Twoich przychodów ze sprzedaży wiązanej (cross‑sellingu i up‑sellingu).

Rekomendacje produktów wysyłane e‑mailem i SMS‑em
Raport z kampanii e-mail marketingowej
Raport z kampanii

Dane to dostęp do wiedzy o Twoich klientach

Wykorzystaj nasze narzędzie analityczne i zrozum potrzeby swojego klienta. Wprowadź strategie oparte na danych, które pomogą Ci poprawić wydajność kampanii marketingowej i zwiększyć wartość klienta (LTV).

Zamów spersonalizowane demo
ze specjalistą ExpertSender