Motoryzacja

Zbuduj z klientem relację,
która przetrwa lata

Klienci pozostaną lojalni Twojej marce, jeżeli zapewnisz im znakomitą obsługę klienta.

Użyj zautomatyzowanych wiadomości, aby podtrzymywać wartościową komunikację z klientem, gdy ten będzie dojrzewał do podjęcia decyzji o kupnie samochodu.

Porzucony formularz lub wniosek

Przyciągnij klientów z powrotem do swojej strony i umów więcej jazd testowych

Częściowo wypełniony lub porzucony formularz lub wniosek oznacza, że mniej ludzi skorzysta z jazd testowych. Pozwól swoim klientom dokończyć proces i przypomnij im, że mogą kontynuować wypełnianie formularza w każdej chwili.

Porzucony formularz lub wniosek wiadomość e-mail
Segmentacja w branży e-commerce
Segmentacja

Niektórzy klienci przyniosą Tobie większe zyski

Wykorzystaj dane demograficzne i behawioralne, aby upewnić się, że Twoi klienci otrzymają oferty odpowiadające ich aktualnym i przyszłym potrzebom motoryzacyjnym.

Lead Scoring

Zakup samochodu to ważna decyzja. Zwiększ wydajność swojej kampanii za pomocą lead scoringu

Zidentyfikuj jakim samochodem, Twój klient może być zainteresowany, a także, czy jest gotowy na rezerwację jazdy próbnej lub czy jest już gotowy na dokonanie zakupu. Wysyłaj klientom wiadomości zgodne z etapem cyklu zakupowego, na jakim aktualnie się znajdują.

Lead scoring w e-mail marketingu
Marketing Automation dla branży e-commerce
Marketing Automation

Automatyzacja dla branży samochodowej

Klienci pozostają lojalni, gdy jesteś przygotowany na realizację ich indywidualnych potrzeb. Zautomatyzuj komunikację w trakcie całego cyklu zakupowego w dowolnym aspekcie: akwizycja, sprzedaż, obsługa.

Spersonalizowane kampanie e-mail

Wykorzystaj siłę personalizacji

Każdy z Twoich klientów ma inne potrzeby. Niektórzy będą szukać samochodu rodzinnego, inni samochodu na długie podróże lub do celów biznesowych. Wysyłaj spersonalizowane kampanie e-mail, które będą odpowiadały potrzebom indywidualnych klientów.

Spersonalizowane kampanie e-mail dla branży podróżniczej
Spersonalizowane kampanie SMS

Komunikacja SMS jako uzupełnienie wiadomości e‑mail

Zagwarantuj swoim klientom spersonalizowane doświadczenie zainspirowane ich wcześniejszym zachowaniem. Każdy klient ma inne potrzeby i preferencje. Wysyłaj SMS-y klientom, którzy są bardziej podatni na ten kanał komunikacji.

Rekomendacje produktów wysyłane e‑mailem i SMS‑em

Polecaj produkty, które Twój klient pokocha

Zaangażuj swoich klientów, polecając im produkty, które mogą ich zainteresować. Pomożemy Ci znaleźć najbardziej efektywną strategię do zmaksymalizowania Twoich przychodów ze sprzedaży wiązanej (cross‑sellingu i up‑sellingu).

Rekomendacje produktów wysyłane e‑mailem i SMS‑em
Raport z kampanii e-mail marketingowej
Raport z kampanii

Dane to dostęp do wiedzy o Twoich klientach

Wykorzystaj nasze narzędzie analityczne i zrozum potrzeby swojego klienta. Wprowadź strategie oparte na danych, które pomogą Ci poprawić wydajność kampanii marketingowej i zwiększyć wartość klienta (LTV).

Zamów spersonalizowane demo
ze specjalistą ExpertSender

Zgadzam się

Używamy cookies, aby zapisać informacje z danej sesji takie jak historia aktywności użytkownika na stronie. Ma to na celu zapewnienie lepszej obsługi przy kolejnej wizycie na stronie serwisu lub dostosowanie zawartości strony ExpertSender do wymagań różnych typów przeglądarek internetowych. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.