Media i wydawnictwa

Dostarczaj treści, które sprawią,
że odbiorcy wrócą po więcej

Jest powód, dla którego czytelnicy do Ciebie wracają.

ExpertSender pomoże Ci zmonetyzować treści. Zrozum zachowanie swojego klienta i wysyłaj treści, które będą odzwierciedlały jego przyzwyczajenia czytelnicze.

Ratowanie porzuconej opłaty za subskrypcję

Odzyskaj czytelnika premium

Czytelnictwo premium, oparte o opłaty subskrypcyjne są coraz większym źródłem przychodów nowoczesnych wydawnictw. Zmniejsz liczbę nieukończonych procesów „paywall” za pomocą narzędzi webowych, mobilnych oraz wiadomości e-mail.

Porzucenie opłaty za subskrypcję wiadomość e-mail
Porzucenie przeglądania strony wiadomość
Porzucone przeglądanie treści

Przyciągnij z powrotem czytelników do treści, którymi się interesowalii

Zachęć użytkowników, którzy już wcześniej zainteresowali się Twoimi publikacjami, aby wrócili do oglądania lub czytania Twoich treści. Buduj komunikację opartą o ostatnio oglądane przez nich treści.

Segmentacja

Każdy subskrybent to inny zbiór cech

Każdy z Twoich subskrybentów korzysta z mediów w inny sposób, zależnie od jego preferencji i przyzwyczajeń. Częstotliwość konsumowania treści jest różna dla różnych odbiorców. Podziel ich na segmenty oparte na danych deklaratywnych lub behawioralnych i wysyłaj wiadomości odpowiadające nawykom konkretnego subskrybenta.

Segmentacja dla branży e-commerce
Marketing Automation dla branży e-commerce
Marketing Automation

Zautomatyzuj długoterminowe zaangażowanie klienta

Zautomatyzuj wysyłkę treści, które Twoi klienci lubią oglądać lub które odpowiadają ich czytelniczym przyzwyczajeniom. Stwórz scenariusze dla akwizycji, retencji i monetyzacji czytelnika.

Spersonalizowane kampanie e-mail

Wysyłaj spersonalizowane wiadomości w odpowiednim kontekście

Spraw, że Twoi klienci poczują się wyjątkowi, dzięki dynamicznej treści, która będzie automatycznie uzupełniać wiadomość e-mail spersonalizowanymi informacjami. Użyj segmentacji i połącz dane behawioralne klienta z ich przyzwyczajeniami czytelniczymi. Dostarczaj treści do skrzynki w odpowiednim momencie.

Spersonalizowane kampanie e-mail dla branży podróżniczej
Spersonalizowane kampanie SMS

Wykorzystaj wszystkie kanały

Zagwarantuj swoim klientom spersonalizowane doświadczenie zainspirowane ich wcześniejszym zachowaniem. Każdy klient ma inne potrzeby i preferencje. Wysyłaj SMS-y klientom, którzy są bardziej podatni na ten kanał komunikacji.

Rekomendacje produktów wysyłane e‑mailem i SMS‑em

Zwiększ średnią wartość zamówienia, polecając produkty, które Twój klient pokocha

Zaangażuj swoich klientów, polecając im artykuły, filmy i książki, które mogą ich zainteresować. Pomożemy Ci znaleźć najbardziej efektywną strategię do zmaksymalizowania Twoich przychodów ze sprzedaży wiązanej (cross-sellingu i up-sellingu).

Rekomendacje produktów wysyłane e‑mailem i SMS‑em
Raport z kampanii e-mail marketingowej
Raport z kampanii

Poznaj potrzeby i przyzwyczajenia Twoich odbiorców

Wykorzystaj dane, aby zrozumieć przyzwyczajenia Twoich widzów i czytelników. Zaplanuj oparte na danych strategie, dzięki którym stworzysz treści, które Twoi odbiorcy docenią.

Zamów spersonalizowane demo
ze specjalistą ExpertSender