Media i wydawnictwa

Dostarczaj treści, które sprawią,
że odbiorcy wrócą po więcej

Jest powód, dla którego czytelnicy do Ciebie wracają.

ExpertSender pomoże Ci zmonetyzować treści. Zrozum zachowanie swojego klienta i wysyłaj treści, które będą odzwierciedlały jego przyzwyczajenia czytelnicze.

Ratowanie porzuconej opłaty za subskrypcję

Odzyskaj czytelnika premium

Czytelnictwo premium, oparte o opłaty subskrypcyjne są coraz większym źródłem przychodów nowoczesnych wydawnictw. Zmniejsz liczbę nieukończonych procesów „paywall” za pomocą narzędzi webowych, mobilnych oraz wiadomości e-mail.

Porzucenie opłaty za subskrypcję wiadomość e-mail
Porzucenie przeglądania strony wiadomość
Porzucone przeglądanie treści

Przyciągnij z powrotem czytelników do treści, którymi się interesowalii

Zachęć użytkowników, którzy już wcześniej zainteresowali się Twoimi publikacjami, aby wrócili do oglądania lub czytania Twoich treści. Buduj komunikację opartą o ostatnio oglądane przez nich treści.

Segmentacja

Każdy subskrybent to inny zbiór cech

Każdy z Twoich subskrybentów korzysta z mediów w inny sposób, zależnie od jego preferencji i przyzwyczajeń. Częstotliwość konsumowania treści jest różna dla różnych odbiorców. Podziel ich na segmenty oparte na danych deklaratywnych lub behawioralnych i wysyłaj wiadomości odpowiadające nawykom konkretnego subskrybenta.

Segmentacja dla branży e-commerce
Marketing Automation dla branży e-commerce
Marketing Automation

Zautomatyzuj długoterminowe zaangażowanie klienta

Zautomatyzuj wysyłkę treści, które Twoi klienci lubią oglądać lub które odpowiadają ich czytelniczym przyzwyczajeniom. Stwórz scenariusze dla akwizycji, retencji i monetyzacji czytelnika.

Spersonalizowane kampanie e-mail

Wysyłaj spersonalizowane wiadomości w odpowiednim kontekście

Spraw, że Twoi klienci poczują się wyjątkowi, dzięki dynamicznej treści, która będzie automatycznie uzupełniać wiadomość e-mail spersonalizowanymi informacjami. Użyj segmentacji i połącz dane behawioralne klienta z ich przyzwyczajeniami czytelniczymi. Dostarczaj treści do skrzynki w odpowiednim momencie.

Spersonalizowane kampanie e-mail dla branży podróżniczej
Spersonalizowane kampanie SMS

Wykorzystaj wszystkie kanały

Zagwarantuj swoim klientom spersonalizowane doświadczenie zainspirowane ich wcześniejszym zachowaniem. Każdy klient ma inne potrzeby i preferencje. Wysyłaj SMS-y klientom, którzy są bardziej podatni na ten kanał komunikacji.

Rekomendacje produktów wysyłane e‑mailem i SMS‑em

Zwiększ średnią wartość zamówienia, polecając produkty, które Twój klient pokocha

Zaangażuj swoich klientów, polecając im artykuły, filmy i książki, które mogą ich zainteresować. Pomożemy Ci znaleźć najbardziej efektywną strategię do zmaksymalizowania Twoich przychodów ze sprzedaży wiązanej (cross-sellingu i up-sellingu).

Rekomendacje produktów wysyłane e‑mailem i SMS‑em
Raport z kampanii e-mail marketingowej
Raport z kampanii

Poznaj potrzeby i przyzwyczajenia Twoich odbiorców

Wykorzystaj dane, aby zrozumieć przyzwyczajenia Twoich widzów i czytelników. Zaplanuj oparte na danych strategie, dzięki którym stworzysz treści, które Twoi odbiorcy docenią.

Zamów spersonalizowane demo
ze specjalistą ExpertSender

Zgadzam się

Używamy cookies, aby zapisać informacje z danej sesji takie jak historia aktywności użytkownika na stronie. Ma to na celu zapewnienie lepszej obsługi przy kolejnej wizycie na stronie serwisu lub dostosowanie zawartości strony ExpertSender do wymagań różnych typów przeglądarek internetowych. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.