E-commerce

Twórz doświadczenia, które
zwiększą Twoje dochody

Klienci będą do Ciebie wracać, jeżeli upewnisz się, że kontakt z Twoją marką zawsze będzie dla nich pozytywnym doświadczeniem.

Przygotuj spersonalizowane kampanie e‑mail, SMS i on-site wraz z ExpertSenderem.

Odzyskiwanie porzuconego koszyka

Dokończone transakcje to nawet 10% dochodu sklepu online

Zwiększ swoją sprzedaż, przywracając klienta do procesu sprzedaży. Zachęć go do dokończenia zakupów spersonalizowaną komunikacją w kanałach e‑mail, sms oraz web przypominającą o niedokończonym zakupie.

Porzucone przeglądanie produktu dla branży e-commerce
Porzucone przeglądanie produktu

Klient powracający do produktu to wyższa szansa na transakcję

Zmotywuj klientów do kupna produktu, którym byli już wcześniej zainteresowani, wysyłając im przypomnienie o ostatnio oglądanych produktach.

Powiadomienie o niższej cenie

Niższa cena to najlepszy trigger zakupowy

Poinformuj klientów, o niższej cenie produktu, którym byli wcześniej zainteresowani. Ciężko będzie im oprzeć się produktowi, nad którego kupnem już zastanawiali się, jeżeli będą mogli zaoszczędzić, kupując go teraz. Tymczasem Ty zyskujesz podwójnie: zwiększasz sprzedaż i zyskujesz zadowolonych klientów.

Powiadomienie o niższej cenie dla branży e-commerce
Segmentacja w branży e-commerce
Segmentacja

Komunikuj się do dedykowanych grup odbiorców

Podziel odbiorców na segmenty w oparciu o dane deklaratywne, behawioralne a także o ich historię zakupów. Dotrzyj ze spersonalizowanym komunikatem do odpowiednich osób.

Wiadomości transakcyjne

Wspieraj procesy zakupowe dedykowaną komunikacją

Wykorzystaj wiadomości transakcyjne, aby realizować bezbłędny proces sprzedażowy. Potwierdzenie rezerwacji, zakupu, zapisu, to podstawowe działania zwiększające sprzedaż.

Wiadomości transakcyjne dla biur podróży
Marketing Automation dla branży e-commerce
Marketing Automation

Zautomatyzuj podróż klienta przez Twój produkt

Cykl zakupowy klienta nie jest procesem linearnym. Scenariusze automation pozwalają zaprogramować reakcję i komunikację na każdą możliwą sytuację w procesie poznawania i sprzedaży produktu.

Spersonalizowane kampanie e-mail

Maksymalizuj działania e-mail marketingu

Wykorzystaj dane behawioralne i deklaratywne, by zbudować spersonalizowaną komunikację, jakiej oczekuje nowoczesny klient. Dostarczaj wiadomości w optymalnym czasie i w prawidłowym kontekście.

Spersonalizowane kampanie e-mail dla branży podróżniczej
Spersonalizowane kampanie SMS

Uzupełniaj kanał e-mail komunikacją SMS

Zagwarantuj swoim klientom spersonalizowane doświadczenie zainspirowane ich wcześniejszym zachowaniem. Komunikuj się w kanale SMS z klientami, którzy są bardziej podatni na ten rodzaj komunikacji.

Rekomendacje produktów wysyłane e‑mailem i SMS‑em

Zwiększ średnią wartość zamówienia, polecając produkty, które Twój klient kupi

Zaangażuj swoich klientów, polecając im produkty, które mogą ich zainteresować. Rekomendacje na bazie historii zakupowej, oraz predyktywne pozwalają wdrożyć efektywną strategię sprzedaży wiązanej (cross‑sellingu i up‑sellingu).

Rekomendacje produktów wysyłane e‑mailem i SMS‑em
Raport z kampanii e-mail marketingowej
Raport z kampanii

Dostępność danych stanowi o sukcesie biznesu

Wykorzystaj raporty na bieżąco analizować zachowanie klienta. Zaplanuj oparte na danych strategie, które pomogą Ci poprawić wydajność kampanii marketingowych.

Zamów spersonalizowane demo
ze specjalistą ExpertSender

Zgadzam się

Używamy cookies, aby zapisać informacje z danej sesji takie jak historia aktywności użytkownika na stronie. Ma to na celu zapewnienie lepszej obsługi przy kolejnej wizycie na stronie serwisu lub dostosowanie zawartości strony ExpertSender do wymagań różnych typów przeglądarek internetowych. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.