O nas

Misja firmy. Fakty. Zespół.

Misja firmy

Tworzymy rozwiązania, które pozwalają spersonalizować każdy etap komunikacji z klientem. Pracujemy na to, by nasze technologie dostarczały wartość dla wszystkich procesów biznesowych. Od akwizycji, poprzez aktywizację, retencję, aż po generowanie przychodu.

O ExpertSenderze

Założony w 2009 roku przez specjalistów zajmujących się technologią w marketingu i reklamie, ExpertSender rozwinął system, spełniający potrzebę wysokiej dostarczalności oraz personalizacji wiadomości e-mail.

W 2018 roku, ExpertSender odpowiadając na potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku, przekształcił się w wielokanałową platformę marketingową.

Dzisiaj ten marketing hub odpowiada za wysyłkę ponad 15 miliardów wiadomości rocznie w imieniu ponad 300 firm i 1000 marek na całym świecie.

Elastyczność konfiguracji pozwala obsługiwać zarówno firmy klasy medium, jak i enterprise. Skalowalność rozwiązań umożliwia obsługę klientów wysoko wolumenowych (+100mln wiadomości e‑mail miesięcznie).

ExpertSender jest aktywnym członkiem organizacji, które wyznaczają i promują najlepsze praktyki w marketingu: Email Experience Council, Email Sender & Provider Coalition i Signal Spam.

Zespół

Nasz zespół składa się z ponad stu osób, które codziennie wspierają klientów, pracując w biurach w Rosji, Brazylii, Chinach, Hiszpanii i w centrali w Polsce.

Rozwój naszej platformy jest wspierany przez grono najlepszych programistów .NET w branży. Ich mantrą jest skalowalność i innowacja.

Szukasz pracy? Sprawdź nasze oferty

Globalny zasięg

Działamy wszędzie tam, gdzie są nasi klienci. Jesteśmy obecni w Moskwie, Pekinie, Barcelonie, São Paulo i Gdyni.

Zamów spersonalizowane demo
ze specjalistą ExpertSender

Zgadzam się

Używamy cookies, aby zapisać informacje z danej sesji takie jak historia aktywności użytkownika na stronie. Ma to na celu zapewnienie lepszej obsługi przy kolejnej wizycie na stronie serwisu lub dostosowanie zawartości strony ExpertSender do wymagań różnych typów przeglądarek internetowych. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.