O nas

Misja firmy. Fakty. Zespół.

Misja firmy

Tworzymy rozwiązania, które pozwalają spersonalizować każdy etap komunikacji z klientem. Pracujemy na to, by nasze technologie dostarczały wartość dla wszystkich procesów biznesowych. Od akwizycji, poprzez aktywizację, retencję, aż po generowanie przychodu.

O ExpertSenderze

Założony w 2009 roku przez specjalistów zajmujących się technologią w marketingu i reklamie, ExpertSender rozwinął system, spełniający potrzebę wysokiej dostarczalności oraz personalizacji wiadomości e-mail.

W 2018 roku, ExpertSender odpowiadając na potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku, przekształcił się w wielokanałową platformę marketingową.

Dzisiaj ten marketing hub odpowiada za wysyłkę ponad 15 miliardów wiadomości rocznie w imieniu ponad 300 firm i 1000 marek na całym świecie.

Elastyczność konfiguracji pozwala obsługiwać zarówno firmy klasy medium, jak i enterprise. Skalowalność rozwiązań umożliwia obsługę klientów wysoko wolumenowych (+100mln wiadomości e‑mail miesięcznie).

ExpertSender jest aktywnym członkiem organizacji, które wyznaczają i promują najlepsze praktyki w marketingu: Email Experience Council, Email Sender & Provider Coalition i Signal Spam.

Zespół

Nasz zespół składa się z ponad stu osób, które codziennie wspierają klientów, pracując w biurach w Rosji, Brazylii, Chinach, Hiszpanii i w centrali w Polsce.

Rozwój naszej platformy jest wspierany przez grono najlepszych programistów .NET w branży. Ich mantrą jest skalowalność i innowacja.

Szukasz pracy? Sprawdź nasze oferty

Globalny zasięg

Działamy wszędzie tam, gdzie są nasi klienci. Jesteśmy obecni w Moskwie, Pekinie, Barcelonie, São Paulo i Gdyni.

Zamów spersonalizowane demo
ze specjalistą ExpertSender