E-mail

Zarządzanie subskrybentami

Cechy klienta

Subskrybenci mogą mieć zdefiniowaną dowolną liczbę cech, np. tekst, liczba, kwota, numer telefonu, data, data i czas, URL, tak/nie lub inne predefiniowane cechy pojedynczego wyboru. Każda z cech może być ustalona jako wymagana w celu zapewnienia spójności danych. W takim wypadku subskrybenci nieposiadający wszystkich wymaganych cech nie zostaną dodani do listy. Widoczność każdej z cech można konfigurować w centrum preferencji.

Centrum preferencji

Możesz pozwolić swoim subskrybentom na samodzielnie zarządzanie danymi, umieszczając w wiadomości link, który będzie prowadził do centrum preferencji.

Informacje o subskrybencie

Korzystaj z łatwego dostępu do cech subskrybentów, historii zmian i aktywności. Obserwuj dla każdego klienta takie parametry, jak wiadomości wysłane, otwarte, kliknięte, wypisania, zgłoszenia skarg lub zwrotki.

Relacyjne tabele danych

Złożone dane subskrybentów takie, jak np. pełną historię zakupów każdego z klientów, przechowuj za pomocą relacyjnych modeli. Te informacje mogą być używane do segmentacji subskrybentów, przy wysoko targetowanych kampaniach. Możesz wyodrębnić ze swojej listy wszystkich klientów, którzy kupili Twoje produkty o wartości przekraczającej 100 złotych w przeciągu ostatnich 12 miesięcy.

Automatyczne rozpoznawanie płci

Nasz system automatycznie wykryje płeć subskrybenta dzięki informacjom implikowanym przez jego imię. Baza danych, którą stworzyliśmy, umożliwia wykrywanie płci na podstawie imion w 7 różnych językach: polskim, angielskim, hiszpańskim, francuski, włoskim, niemieckim i rosyjskim.

Dane demograficzne i behawioralne

Dzięki współpracy z firmą Rapleaf na podstawie adresu e-mail możliwe jest uzupełnienie profilu każdego subskrybenta o dane demograficzne typu: wiek, płeć, lokalizacja, zainteresowania, zachowania zakupowe, dochód, stan cywilny oraz inne dane.

Wyszukiwarka subskrybentów

Oparta na segmentacji ExpertSender wyszukiwarka pozwala odnaleźć poszukiwanych subskrybentów na podstawie najbardziej skomplikowanych kryteriów wyszukiwania.

Przeglądanie list subskrybentów

Przeglądaj i zarządzaj listą swoich subskrybentów z dużą łatwością. ExpertSender umożliwia Ci przeglądanie szczegółów, eksport, ustawianie konkretnej wartości cechy, dołączanie dodatkowych danych na temat adresu e-mail z danych Rapleaf, czy też automatyczne wykrywanie płci na podstawie imion w 7 językach.

Niestandardowy identyfikator subskrybenta

Niestandardowy identyfikator subskrybenta pomoże Tobie odnaleźć z łatwością Twój wewnętrzny identyfikator subskrybenta (przypisany przez CRM), gdy będziesz importował dane do naszego systemu. Identyfikator może być używany, zamiast numeru telefonu lub adresu e-mail, aby pobrać dane subskrybenta z systemu ExpertSendera. Łącznie z niestandardowym identyfikatorem subskrybenta zostanie włączony tryb dopasowania, który pozwoli Tobie na wybranie między e-mailem, telefonem komórkowym lub identyfikatorem, jako głównym polem podczas importu danych do systemu.

Zamów spersonalizowane demo
ze specjalistą ExpertSender

Zgadzam się

Używamy cookies, aby zapisać informacje z danej sesji takie jak historia aktywności użytkownika na stronie. Ma to na celu zapewnienie lepszej obsługi przy kolejnej wizycie na stronie serwisu lub dostosowanie zawartości strony ExpertSender do wymagań różnych typów przeglądarek internetowych. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.