E-mail

Zarządzanie listą mailingową

Listy subskrybentów

Twórz nieograniczoną liczbę list subskrybentów. Jeden subskrybent może być przypisany do więcej niż jednej listy, jednocześnie zachowując unikalność w ramach jednostki biznesowej.

Listy kontrolne

Testuj i monitoruj dostarczalność za pomocą swoich własnych list e-mail.

Czarne listy

Twórz i zarządzaj swoimi własnymi czarnymi listami, żeby upewnić się, że nigdy przypadkowo nie wyślesz wiadomości do osoby, która sobie tego kontaktu nie życzyła.

Import do listy

Importuj pełne listy subskrybentów i dane ich dotyczące z plików CSV, TXT i ZIP. Wybierz jedną z wielu opcji importu np. dodanie, aktualizacja, wymiana lub synchronizacja pliku z listą. Proces wspiera bardzo wygodny kreator, który umożliwia import zarówno adresów e-mail, jak i wszystkich zdefiniowanych cech subskrybenta.

Lista wypisanych

Przeglądaj i zarządzaj listą subskrybentów, którzy wypisali się z Twojego newslettera. Exportuj listę wypisanych subskrybentów do pliku CSV.

Single opt-in i double opt-in

Zarządzaj listami zarówno w modelu single jak i double opt-in. Twórz e-maile potwierdzające dedykowane tym modelom, które zostaną wysłane do klienta, który wyraził chęć zapisania się do Twojego newslettera.

Listy wykluczeń

Stwórz dowolną liczbę list wykluczających z wysyłki dla wszystkich odbiorców, którzy nie wyrazili zgody na otrzymywanie komunikacji marketingowej. Listy wykluczeń mogą zawierać adresy e-mail, domeny lub skróty MD5 adresów e-mail. Nasz system obsługuje listy wykluczeń obejmujące dziesiątki milionów adresów.

Zamów spersonalizowane demo
ze specjalistą ExpertSender

Zgadzam się

Używamy cookies, aby zapisać informacje z danej sesji takie jak historia aktywności użytkownika na stronie. Ma to na celu zapewnienie lepszej obsługi przy kolejnej wizycie na stronie serwisu lub dostosowanie zawartości strony ExpertSender do wymagań różnych typów przeglądarek internetowych. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.