E-mail

Zarządzanie listą mailingową

Listy subskrybentów

Twórz nieograniczoną liczbę list subskrybentów. Jeden subskrybent może być przypisany do więcej niż jednej listy, jednocześnie zachowując unikalność w ramach jednostki biznesowej.

Listy kontrolne

Testuj i monitoruj dostarczalność za pomocą swoich własnych list e-mail.

Czarne listy

Twórz i zarządzaj swoimi własnymi czarnymi listami, żeby upewnić się, że nigdy przypadkowo nie wyślesz wiadomości do osoby, która sobie tego kontaktu nie życzyła.

Import do listy

Importuj pełne listy subskrybentów i dane ich dotyczące z plików CSV, TXT i ZIP. Wybierz jedną z wielu opcji importu np. dodanie, aktualizacja, wymiana lub synchronizacja pliku z listą. Proces wspiera bardzo wygodny kreator, który umożliwia import zarówno adresów e-mail, jak i wszystkich zdefiniowanych cech subskrybenta.

Lista wypisanych

Przeglądaj i zarządzaj listą subskrybentów, którzy wypisali się z Twojego newslettera. Exportuj listę wypisanych subskrybentów do pliku CSV.

Single opt-in i double opt-in

Zarządzaj listami zarówno w modelu single jak i double opt-in. Twórz e-maile potwierdzające dedykowane tym modelom, które zostaną wysłane do klienta, który wyraził chęć zapisania się do Twojego newslettera.

Listy wykluczeń

Stwórz dowolną liczbę list wykluczających z wysyłki dla wszystkich odbiorców, którzy nie wyrazili zgody na otrzymywanie komunikacji marketingowej. Listy wykluczeń mogą zawierać adresy e-mail, domeny lub skróty MD5 adresów e-mail. Nasz system obsługuje listy wykluczeń obejmujące dziesiątki milionów adresów.

Zamów spersonalizowane demo
ze specjalistą ExpertSender