E-mail

Rodzaje kampanii e-mail

Newslettery

Regularnie wysyłaj swoim subskrybentom wiadomości, które pomogą Ci utrzymać ich zaangażowanie lub będą kierowały ruch na Twoją stronę.

Autorespondery

Pokaż nowym klientom, że jesteś zaangażowany w budowanie długoterminowej relacji i zaplanuj wiadomości, które będą do nich wysyłane automatycznie. Zautomatyzowane kampanie e-mail umożliwią Tobie wysyłkę niegraniczonej liczby zaplanowanych wcześniej wiadomości bez jakichkolwiek ograniczeń czasowych.

Wiadomości wyzwalane

Uwarunkuj wysyłkę wiadomości wyzwalanych zachowaniem subskrybenta – jego kliknięciami, zakupami lub wizytami na Twojej stronie. E-mail zostanie wysłany automatycznie, gdy zaplanowane przez Ciebie wydarzenie, będzie miało miejsce.

Wiadomości cykliczne

Zaplanuj dostosowany do prywatnych potrzeb kalendarz powtarzających się regularnie wiadomości np. cotygodniowych ofert lub wiadomości z życzeniami urodzinowymi. Planowanie jest możliwe dla wybranych godzin, dni tygodnia lub miesiąca.

Wiadomości transakcyjne

Automatycznie wysyłaj spersonalizowane wiadomości transakcyjne (np. potwierdzenia rezerwacji).

Wiadomości potwierdzające

Automatycznie wysyłaj w pełni konfigurowalne e-maile z linkiem potwierdzającym zapis do subskrypcji. Ustaw przypomnienia o konieczności potwierdzenia subskrypcji, aby zmaksymalizować swoje szanse na dotarcie do skrzynki e-mail swojego klienta.

Kalendarz wiadomości e-mail

Za pomocą tej funkcjonalności możesz zobaczyć całą swoją zaplanowaną komunikację na dany miesiąc, tydzień lub dzień. Możesz również spersonalizować widok swojego kalendarza, filtrując treść za pomocą list, typu wiadomości lub segmentu i tagów.

Zamów spersonalizowane demo
ze specjalistą ExpertSender