E-mail

Funkcje i możliwości systemu

Edytor wiadomości Drag&Drop

Twórz responsywne wiadomości od podstaw, nawet bez umiejętności kodowania. Przeciągaj muszką elementy wiadomości takie jak: kolumny, tytuły, tekst, obrazy, przyciski i kody dynamicznych treści.

Zadecyduj, który z tych elementów chciałbyś zaprezentować w inny sposób, a który ma być ukryty na urządzeniach mobilnych. Kreatywne treści zbudowane za pomocą naszego edytora są zgodne z ponad 90% wszystkich desktopowych, mobilnych i webowych klientów poczty e-mail.

Standardowy edytor wiadomości

Standardowy edytor wiadomości jest alternatywą dla edytora Drag&Drop. Działa podobnie do popularnych edytorów tekstu (np. Microsoft Word). Pozwala na edytowanie kodu HTML lub prostego tekstu. Jest idealny do tego, aby wprowadzić za jego pomocą ostateczne zmiany tekstowe lub graficzne w przygotowanym wcześniej kodzie HTML tuż przed kliknięciem przycisku „wyślij”.

Personalizacja

Wysyłaj każdemu subskrybentowi spersonalizowane wiadomości z nieograniczoną ilością indywidualnych cech, które mogą być użyte w treści e-maila, temacie lub polu nadawcy.

Dynamiczne treści

Zwiększaj znaczenie indywidualnej komunikacji, używając treści opartych na konkretnych cechach Twoich subskrybentów. Dostosuj grafikę, wiadomości, oferty, linki itp. za pomocą dynamicznych treści i języka programowania.

Treść zdalna

ExpertSender pozwala Ci osadzać treści z innych stron WWW. Stwórz swoje treści na zewnętrznych serwerach a nasz system automatycznie je zaciągnie. Jeden szablon może być wypełniany nową treścią za każdym razem, gdy wysyłasz klientom e-maila.

Domyślna zawartość cech subskrybenta

ExpertSender pozwala Ci wykorzystywać domyślne wartości cech subskrybenta w przypadku, gdy konkretny odbiorca nie posiada indywidualnej cechy. Gdy personalizujesz e-mail lub używasz segmentacji, domyślna wartość zostanie użyta dla wszystkich subskrybentów, którzy nie mieli żadnych danych przypisanych do konkretnego pola.

Obrazy w załączniku

Wysyłając newsletter, obrazy dodaj w załączniku, żeby nie musiały być zaciągane z zewnętrznego serwera, kiedy wiadomość jest otwierana. Dzięki temu będziesz mógł się upewnić, że wiadomość zostanie poprawnie otwarta za każdym razem.

Załączniki w wiadomościach transakcyjnych

Platforma pozwala na dodawanie do wiadomości transakcyjnych spersonalizowanych plików np. faktur w formacie PDF.

Ukryta kopia do wiadomości

Wysyłka e-maili z ukrytą kopią do wiadomości jest bardzo dobrym sposobem na archiwizowanie najważniejszych treści, takich jak np. wiadomości transakcyjne.

Repozytorium obrazków dla wiadomości

Twórz foldery, w których będziesz przechowywać obrazy, użyte przez Ciebie w szablonach. Ułatwisz sobie dzięki temu pracę w przyszłości, gdy będziesz chciał wykorzystać ponownie treści i obrazy ze swoich historycznych kampanii.

Automatyczny hosting obrazów

Alternatywą dla wysyłania obrazów w załącznikach jest umieszczenie ich na serwerze ExpertSendera. Następnie będziesz mógł zmienić kod HTML wiadomości w taki sposób, aby obrazki były ściągane z serwera, gdy klient otworzy wiadomość.

Linki na indywidualnej domenie klienta

Wszystkie linki znajdujące się w wiadomości są ukryte za pomocą unikalnej domeny klienta.

Link „zobacz w przeglądarce”

Możesz automatycznie wygenerować link umożliwiający wyświetlenie wiadomości w przeglądarce.

Link rezygnacji z subskrypcji

Każda wiadomość zawiera indywidualny automatycznie generowany link rezygnacji z subskrypcji, który pozwoli Twoim klientom wypisać się z newslettera w dowolnym momencie.

Spersonalizowana treść strony wypisu

Przekieruj subskrybenta na zdefiniowany URL, na który trafi po kliknięciu w link wypisu. W ten sposób zachowasz spójny wizerunek firmy podczas całego cyklu interakcji odbiorcy z marką.

Pobieranie treści z pliku

Załaduj plik ZIP z treścią wiadomości, tj. HTML, tekst i wszystkie obrazki. Ponadto plik może zostać umieszczony na serwerze zewnętrznym.

Nagłówki i stópki

Zapisuj szablony nagłówków i stopek wiadomości. Będziesz mógł później przypisać je nowym wiadomościom za pomocą jednego kliknięcia.

Kontrola czarnych list

Zweryfikuj, czy linki zawarte w wiadomości nie znajdują się na “czarnych listach”. Dzięki tej funkcjonalności upewnisz się, że Twoja wiadomość nie trafi do spamu, ale dotrze do skrzynki klienta.

Podgląd dynamicznych treści

Sprawdź, jak wiadomość z dynamicznymi treściami będzie wyglądać dla określonych odbiorców bez konieczności wysyłania wiadomości testowych.

Tagi wiadomości

Dodaj do każdej wiadomości dowolną ilość tagów, które ułatwią Ci zarządzanie wiadomościami w systemie oraz pozwalają na efektywną segmentację użytkowników o podobnych zainteresowaniach, jak również na automatyzację pobierania właściwych statystyk za pomocą API.

Szkice

Proces przygotowywania wiadomości i jej wysyłki bywa czasochłonny. Nasz system umożliwia zapisywanie wszystkich wiadomości jako szkiców, dzięki czemu można przerywać i wznawiać pracę bez ryzyka utraty stworzonych treści.

Integracja z Google Analytics

Zintegruj nasz system i Google Analytics. Dzięki takiemu zabiegowi każdy link umieszczony w wiadomości zostanie zarejestrowany przez algorytmy Google.

Media społecznościowe

Dodaj do swoich kreacji przyciski “Lubię to!” dla Facebooka, “+1” dla Google Plus i “Tweetnij” dla Twittera. Dodawanie przycisków jest niezwykle proste, a statystyki ich użycia zobaczysz w raportach z kampanii.

Automatyczna odmiana imienia w wołaczu

Polscy użytkownicy, oprócz możliwości personalizacji i wstawienia imienia do treści wiadomości, mogą je automatycznie odmienić w wołaczu. Przykładowo, możesz w swojej wiadomości przywitać klienta, mówiąc: „Krzysztofie” zamiast „Krzysztof”.

Zamów spersonalizowane demo
ze specjalistą ExpertSender