E-mail

Dostarczalność i uwierzytelnianie

Mechanizm uwierzytelniania

Aby zapewnić najlepszą dostarczalność wszystkie e-maile wysyłamy w pełni uwierzytelnione za pomocą: SFP, SenderID, DKIM.

Zarządzanie zwrotkami

Zarządzaj zwrotkami miękkimi i twardymi. Indywidualna konfiguracja umożliwia zdefiniowanie, po ilu zwrotkach miękkich lub twardych subskrybent zostanie usunięty z bazy.

Zarządzanie skargami

We współpracy z największymi światowymi ISPs skonfigurowaliśmy tzw. feedback loops, które umożliwiają obsługę skarg użytkowników. Subskrybenci są automatycznie wypisywani z komunikacji, jeśli klikną na przycisk Spam. Zarządzanie skargami jest zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalizować dostarczalność Twoich kampanii i poprawić reputację Twojego adresu IP.

Dedykowane IP nadawcy

Wszystkim klientom oferujemy dedykowane adresy IP do wysyłek. Zapewnia im to w pełni niezależną reputację, która wspiera wysoką dostarczalność.

Monitoring reputacji we współpracy z Return Path

Dzięki naszemu partnerowi, amerykańskiej firmie Return Path, udostępniamy klientom możliwość monitorowania reputacji wysyłek za pomocą najbardziej zaawansowanego narzędzia dostępnego na rynku.

Zamów spersonalizowane demo
ze specjalistą ExpertSender

Zgadzam się

Używamy cookies, aby zapisać informacje z danej sesji takie jak historia aktywności użytkownika na stronie. Ma to na celu zapewnienie lepszej obsługi przy kolejnej wizycie na stronie serwisu lub dostosowanie zawartości strony ExpertSender do wymagań różnych typów przeglądarek internetowych. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.