E-mail

Dostarczaj swoim klientom wiadomości,
które ich zaangażują

Użyj spersonalizowanych wiadomości e-mail i stwórz dla swoich klientów doświadczenia nie z tej ziemi.

Upewnij się, że wszyscy klienci otrzymują e-maile dopasowane do ich indywidualnych potrzeb i zwiększ swoje konwersje.

Rodzaje kampanii e-mail

Bądź w kontakcie ze swoimi klientami

Z pomocą ExpertSendera możesz wysyłać 6 różnych typów wiadomości. Od masowej wysyłki newsletterów zaczynając, poprzez autorespondery, wiadomości wyzwalane, cykliczne, aż po e-maile potwierdzające i transakcyjne.

kampanie wiadomości e-mail
Funkcje i możliwości systemu

Stwórz wiadomości, które będą spełniały indywidualne potrzeby

Za pomocą zaawansowanego edytora treści zarządzaj kodem HTML i obrazkami wykorzystywanymi w e‑mailach. Nieskończone możliwości personalizacji pozwolą Ci projektować kampanie e‑mail dopasowane do potrzeb indywidualnych odbiorców.

Zarządzanie efektywnością kampanii e-mail

Twórz kampanie inspirowane preferencjami Twoich klientów

Wykorzystaj testy A/B, żeby osiągnąć maksimum konwersji. Sprawdź, jak Twoje wiadomości są oceniane przez filtry antyspamowe, a także jak wyświetlają się na poczcie e-mail Twojego klienta.

Scenariusze Marketing Automation

Zautomatyzuj wiadomości e-mail, żeby zaangażować klienta na dłużej

Zautomatyzuj cykl zakupowy klienta za pomocą różnych scenariuszy dostępnych za pośrednictwem prostego interfejsu. Przesuwaj i łącz elementy na polu roboczym, aby stworzyć potencjalne ścieżki zakupowe Twoich klientów.

Elastyczna konfiguracja

Zarządzaj pozwoleniami dla użytkowników w zależności od Twoich potrzeb biznesowych

Zarządzaj różnymi jednostkami biznesowymi, zapewniając swoim pracownikom różne poziomy dostępu do danych. Dodatkowo użytkownicy będą mogli korzystać z 8 różnych języków interfejsu: polskiego, angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, hiszpańskiego, chińskiego i portugalskiego.

Zarządzanie listą mailingową

Zachowaj pełną kontrolę nad danymi

Stwórz i importuj dane z listy subskrybentów, listy wykluczeń, czarnej listy i listy kontrolnej. Adresy e-mail mogą być importowane z plików w formacie CSV, TXT a także z plików excelowych.

Zarządzanie subskrybentami

Zwiększ średnią wartość zamówienia, używając rekomendacji produktów

Każdy adres może mieć nieskończoną ilość zdefiniowanych pól niestandardowych. Bardziej złożone zestawy danych, takie jak pełna historia zakupów, mogą być zbierane w relacyjnych tabelach danych. Wykorzystaj je do storzenia zaawansowanej personalizacji treści i targetowania.

Zaawansowana segmentacja subskrybentów

Pełny profil klienta

Segmentacja ExpertSendera, uznawana jest za jedną z najlepszych na świecie. Pozwala Ci dynamicznie grupować subskrybentów nawet bez znajomości SQL-a, bazując na szeregu demograficznych i behawioralnych restrykcji.

API

Ponieważ chcesz zintegrować się z innymi aplikacjami i systemami

Możliwości takie, jak: zarządzanie listami i relacyjnymi tabelami danych, wysyłanie wiadomości, generowanie zrozumiałych raportów są dostępne na serwisie ExpertSender za pomocą API, bez jakichkolwiek funkcjonalnych ograniczeń.

Automatyzacja zadań

Zaoszczędź czas swojego działu marketingu

Poza API, system pozwala na aktualizowanie danych na listach za pomocą cyklicznego importowania z zewnętrznych serwerów http i FTP.

Dostarczalność i uwierzytelnianie

Nieustanne monitorowanie reputacji

ExpertSender domyślnie dostarcza i zarządza następującymi usługami w Twoim imieniu: dedykowany adres IP, pełne uwierzytelnianie e-maili, zautomatyzowane zarządzanie zwrotką, reklamacjami i wypisami z listy klientów.

Raporty i statystyki

Wykorzystaj dane i zrozum zachowanie swojego klienta

Analizuj statystyki z kampanii w czasie rzeczywistym nawet w najmniejszym detalu. Interaktywne wykresy? Mapa kliknięć? ExpertSender zapewnia wszystkie narzędzia, których potrzebujesz.

Zamów spersonalizowane demo
ze specjalistą ExpertSender