Referencje

Przeczytaj, co nasi klienci mają do powiedzenia
o ExpertSenderze

Bierzemy sobie za punkt honoru budowanie relacji biznesowych, które przetrwają lata.

Przeczytaj, co nasi klienci myślą o współpracy z nami.

4F wygenerowało czterokrotnie więcej konwersji, wprowadzając zautomatyzowane kampanie marketingowe.

ExpertSender Marketing Hub pozwolił nam wprowadzić w życie szeroki wachlarz zautomatyzowanych kampanii, znacznie przewyższających wynikami nasze standardowe działania przy pomocy newslettera. Kampanie generują czterokrotnie większą liczbę transakcji przy wartości zamówień znacząco powyżej średniej.

Tomasz Koźbiał
eCommerce Director 4F


Brandshop skrócił sześciokrotnie proces przygotowania newslettera, używając dynamicznego kodu.

Pracujemy z ExpertSenderem już od ponad 3 lat i jesteśmy usatysfakcjonowani z przebiegu tej współpracy, zaczynając od szybkiego i kompetentnego wsparcia ekspertów, kończąc na ciągle usprawnianej platformie. Chciałbym szczególnie zwrócić uwagę na funkcję optymalizacji czasu wysyłki i możliwość przetestowania podglądu skrzynki e-mail.

Anton Ushahin
Marketing Manager, Brandshop


Prosta zmiana w procesie kreatywnym obniżyła koszty produkcyjne Odevaiki o 27%.

Dzięki zautomatyzowanym kreatywnym rozwiązaniom przygotowanym przez ExpertSendera, nasz proces e-mail marketingowy jest bardziej uporządkowany i zajmuje o wiele mniej czasu naszym specjalistom ds. marketingu. Teraz nasz czas realizacji projektów jest krótszy. Oszczędzamy nie tylko czas, ale i pieniądze.

Olga Schedro
CEO, Odevaika


To rozwiązanie Marketing Automation pozwoliło Picodi odzyskać 7% klientów, którzy zapisali się do newslettera, ale nie aktywowali konta.

Zdobycie każdego nowego klienta kosztuje 5 razy więcej niż utrzymanie klienta, który jest już z nami od pewnego czasu. Rozwiązanie Marketing Automation ExpertSendera pozwoliło nam na łatwe zautomatyzowanie procesu odzyskiwania klientów. Jesteśmy pod dużym efektów, jakie osiągnęliśmy.

Paulina Wyrębowska
Product Manager, Picodi


8thFloorAds zwiększyło czterokrotnie kliknięcia i otwarcia wiadomości e-mail, używając zautomatyzowanych autoresponderów.

Nasza współpraca z ExpertSenderem przyniosła znaczne zyski dla nas i naszych klientów. Technologia i strategie, które wprowadziliśmy pomogły czterokrotnie zwiększyć średni wskaźnik kliknięć i otwarć wiadomości e-mail u naszych klientów. Jest to najlepszy dowód na skuteczność platformy ExpertSender i ich solidnego wsparcia technicznego.

Richard Hipsley
CEO i założyciel, 8thFloorAds


Zamów spersonalizowane demo
ze specjalistą ExpertSender

Zgadzam się

Używamy cookies, aby zapisać informacje z danej sesji takie jak historia aktywności użytkownika na stronie. Ma to na celu zapewnienie lepszej obsługi przy kolejnej wizycie na stronie serwisu lub dostosowanie zawartości strony ExpertSender do wymagań różnych typów przeglądarek internetowych. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.