Nasi klienci

Zapewniamy narzędzia marketingowe
klientom z całego świata

Marki, które nam zaufały

Nasza platforma obsługuje klientów z branż: ecommerce, finanse, automotive, media i wydawnictwa, travel.

Prosta zmiana w procesie kreatywnym
obniżyła koszty produkcyjne Odevaiki o 27%.

Dzięki zautomatyzowanym kreatywnym rozwiązaniom przygotowanym przez ExpertSendera, nasz proces e-mail marketingowy jest bardziej uporządkowany i zajmuje o wiele mniej czasu naszym specjalistom ds. marketingu. Teraz nasz czas realizacji projektów jest krótszy. Oszczędzamy nie tylko czas, ale i pieniądze.

Olga Scherdo
CEO, Odevaika


Brandshop skrócił sześciokrotnie proces przygotowania newslettera,
używając dynamicznego kodu.

Pracujemy z ExpertSenderem już od ponad 3 lat i jesteśmy usatysfakcjonowani z przebiegu tej współpracy, zaczynając od szybkiego i kompetentnego wsparcia ekspertów, kończąc na ciągle usprawnianej platformie. Chciałbym szczególnie zwrócić uwagę na funkcję optymalizacji czasu wysyłki i możliwość przetestowania podglądu skrzynki e-mail.

Anton Ushahin
Marketing Manager, Brandshop


Zamów spersonalizowane demo
ze specjalistą ExpertSender

Zgadzam się

Używamy cookies, aby zapisać informacje z danej sesji takie jak historia aktywności użytkownika na stronie. Ma to na celu zapewnienie lepszej obsługi przy kolejnej wizycie na stronie serwisu lub dostosowanie zawartości strony ExpertSender do wymagań różnych typów przeglądarek internetowych. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.