(Darmowy e-book)Wielka Księga Porzuconych Koszyków!

[BEZPŁATNA KONFERENCJA] U nas (znów) działa! Jak zwiększać sprzedaż w nowoczesnym e-commersie?

Zbyt niski open rate? Za mała konwersja? Budżet Ci się nie spina? A od tego znów ciągle pada deszcz?  Na deszcz nic nie poradzimy, ale na pozostałe kłopoty mamy sposoby! Aby je poznać, koniecznie przyjdź na drugą edycję naszej konferencji “U nas działa! Jak zwiększać sprzedaż w nowoczesnych e-commersie?”.  

Obiecujemy same konkrety 

Już 29 września pięcioro e-commersowych wyjadaczy podzieli się praktyczną wiedzą i użytecznymi wskazówkami na temat revenue-based financing, utrzymywania klientów, e-mail marketingu w zwiększaniu konwersji, SXO i sposobach na wzrost sprzedaży. Niektórzy zdecydowali się nawet zdradzić swoje sekretne sposoby na rozbudowanie bazy od 0 do 3600 kontaktów. Będzie co notować! 

Przemówią do Was i na pytania odpowiedzą: 

  • Maciej Baranowski, Chief Experience Officer w PsiBufet, 
  • Aleksandra Derlecka, eCRM Manager w iProspect Polska, 
  • Jacek Dziura, CMO w Grupa ICEA, 
  • Jakub Pietraszek, CEO w Booste, 
  • Michał Sadowski, CEO w Brand24. 

Możemy zapewnić, że przekazana przez nich wiedza przyda się w zwiększaniu sprzedaży w Twoim nowoczesnym biznesie. Gospodarzem imprezy będzie niezastąpiony Piotr Czynsz (Head of Business Development w ExpertSender). Uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań, głosowania w ankietach oraz pozyskania atrakcyjnych ofert. 

Co, gdzie, kiedy? 

Aby uczestniczyć w webinarze, zarejestruj się korzystając z formularza na tej stronie. Przed komputerem, pod kocykiem i z herbatką dołącz do naszego wydarzenia 29 września 2021 o godzinie 9:00.  

Do zobaczenia!  

Napisał
Dominika Rabczuk
Marketing Communication Specialist w ExpertSender
 
 
 
Zobacz jak to działa
Przekonaj się, jak możesz zwiększyć zyski korzystając z platformy do multichannel marketing automation ExpertSender.
Umów Demo
Demo ExpertSender