Konferencja “Bądź na TAK!” – tak było!

W zeszłym tygodniu mieliśmy przyjemność wziąć udział w charytatywnej e-konferencji pt. Bądź na TAK! Celem wydarzenia było edukowanie o zmianie – nie tylko tej w biznesie. Aż 19 prelegentów opowiedziało o swoich doświadczeniach ze zmianą, przedstawiając trzy perspektywy:

  1. Ja w zmianie
  2. Zespół w zmianie
  3. Organizacja w zmianie

Wysłuchaliśmy m.in. nazwisko, dyrektora EPAM na Polskę Północną, nazwisko, dyrektorkę finansową banku BPH, nazwisko, założyciela Runmageddonu, nazwisko, kontrolerkę ruchu powietrznego oraz nazwisko, paraolimpijkę – mistrzyni Europy w szermierce.  

Naszą firmę reprezentował Piotr Czynsz, eCommerce Growth Manager, który opowiedział o tym, w jaki sposób przejście na model e-commerce może pomóc w rozwoju biznesu. Szczegółów dowiesz się z nagrania: 

relegenci zrezygnowali z wynagrodzenia za udział w konferencji, a cały dochód został przeznaczony na bardzo ważną inicjatywę – budowę Centrum Opieki Wytchnieniowej przez Fundację Hospicyjną. Istnienie takiego centrum pozwoli na wyręczenie rodziny lub innych opiekunów nieformalnych w zajmowaniu się chorymi przez określony czas. Więcej o inicjatywie przeczytasz tutaj.  

Podczas e-konferencji udało się zebrać około 17 tys. złotych. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w wydarzeniu i wsparli ten szczytny cel! Jednocześnie zachęcamy do wsparcia Hospicjum Dutkiewicza w Gdańsku w trudnym czasie po pandemii: 

Napisał
Jarek Wasielewski
Digital Content Specialist w ExpertSender
Po godzinach: lokalny historyk. Fan kontrabasu.
 
 
 
Zobacz jak to działa
Przekonaj się, jak możesz zwiększyć zyski korzystając z platformy do multichannel marketing automation ExpertSender.
Umów Demo
Demo ExpertSender