ExpertSender + Stripo: twórz wspaniałe e-maile za pomocą naszej integracji

Od pewnego już czasu wszyscy klienci ExpertSender mogą korzystać z kreatora wiadomości Stripo. Teraz dodatkowo mogą za jego pomocą z łatwością eksportować treści między różnymi systemami. Jakie jeszcze korzyści przynosi to narzędzie i jak włączyć integrację z poziomu ExpertSender? Dowiesz się tego z poniższego artykułu. 

Jak Cię widzą, tak Cię piszą! 

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego warto zainwestować więcej pracy w odpowiedni wygląd Twoich wiadomości, to pomyśl o tym, jak ważne jest to, jak widzą Cię odbiorcy. Estetyczny wygląd i dbałość o każdy szczegół newslettera świadczy o Twoim profesjonalizmie. Dzięki Stripo możesz w prosty i intuicyjny sposób tworzyć newslettery lub wybierać spośród setek sprawdzonych szablonów. Tu zobaczysz, jakie możliwości daje to narzędzie

Co więcej, Stripo umożliwia tworzenie wiadomości w technologii AMP (z ang. Accelerated Mobile Page), która umożliwia implementowanie w e-mailach interaktywnych elementów dostosowanych do urządzeń mobilnych i poprawiających konwersję.  

Jak włączyć integrację ze Stripo? 

Stripo daje możliwość tworzenia m.in. szablonów newsletterów i eksportowania ich do wybranej platformy e-mail marketingowej. Aby połączyć Stripo z ExpertSenderem będziesz musiał(a) podać swój klucz API oraz nazwę unitu, na którym znajdują się Twoje usługi. 

Jak zdobyć te dane? Aby uzyskać klucz API, zaloguj się do panelu ExpertSender, wejdź w ustawienia, a następnie wybierz opcję Business Unit i kliknij w zakładkę API. Domyślnie dane te są ukryte, jednak możesz odsłonić klucz używając ikonki oka. Numer instancji/unitu widoczny jest w pasku URL. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz tutaj: ExpertSender – Integration with Stripo

Zachęcamy do wypróbowania! 

Napisał
Dominika Rabczuk
Marketing Communication Specialist w ExpertSender
 
 
 
Zobacz jak to działa
Przekonaj się, jak możesz zwiększyć zyski korzystając z platformy do multichannel marketing automation ExpertSender.
Umów Demo
Demo ExpertSender